מחסומים

מחסומים

מחסומים נועדו למנוע מעבר פתאומי של מכוניות לשטח ומחוץ לו. ניתן לראותם בחניות של בתים, חניונים, ליד פסי רכבת ועוד. ניתן לחלק אותם לסוגים שונים: ידניים וחשמליים. רובם הגדול הינם חשמליים אשר ניתן לשלוט עליהם ע”י שלט רחוק, טלפון סלולארי או קווי, חיישני רכב, כרטיס זיהוי מגנטי ועוד. אך ישנם גם ידניים שאשר מצריכים לרוב מאבטח במיוחד שמדובר על עסקים ומקומות הומי אדם.

מחסומים לחניה

למה אתם צריכים מחסומים?

המחסומים נועדו על מנת למנוע חדירה של כלי רכב אל שטח פרטי. הם שומרים על סדר וביטחון בתוך החניה עצמה או החניון. הם כוללים לא מעט סוגים כגון:  חשמליים, מחסומי זרוע,מחסומי וילון, דוקרנים, עופרת ועוד. אשר שומרים על החניה פנויה לאורך כל שעות היום, וכן מונעים מזרים להיכנס לחניון או חניה ולתפוס את מקום החניה. ניתן להתקין מחסום חניה פרטית או בחניון בניין, בין אם זה בעבודה או בבית פרטי.  כך, שהן פתרון מושלם להתקנה ולתחזוקה וניתן להתאים אותם בהתאם לצרכים האישיים שלך.

סוגי המחסומים הקיימים:

מחסומים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו ומהנוף העירוני. מדובר לרוב על חניונים פרטיים, מגרשי חניה בתשלום, דרכים פרטיות, מבואות מסחריים ובמקומות רבים אחרים, אשר נועדו לאפשר שליטה על מעבר מכוניות. קיימים סוגים שונים אשר כוללים בין היתר:

מחסום זרוע – זהו מחסום חנייה לרוב ידני אז כמו כן ישנו גם חשמלי, הוא כולל זרוע שעולה ויורדת על ציר. במידה ומדובר על מחסום חשמלי, יש לנו מנוע ומגנון בקרה, זרוע יורדת ועולה, עמוד נגדי קטן שמקבל אליו את הזרוע בסיום ירידתה וכן עינית אלקטרונית אשר מונעת סגירה של המחסום אם המעבר אינו פנוי. הוא מופעל ע”י שלט רחוק קטן המשדר למנגנון הבקרה את אות הפתיחה, ניתן לראות אותו לרוב בחניון ציבורי.

מחסום דוקרנים – מטרתו לאפשר תנועה חד כיוונית של כלי רכב. הוא לרוב נמצא ביציאה מחניונים כולל משטח דוקרנים אשר הנהג עולה עליו בהמשך לנסיעתו, אך במידה והנהג נוסע בכיוון הנגדי עלול לגרום נזק חמור לגלגלי מכוניתו.

מחסום וילון – זאת זרוע מתרוממת מעין “וילון” של סורגים או מוטות. כאשר מטרת הוילון היא להגביר את הנוכחות הויזואלית של המחסום. מחסום זה בולט לעין על מנת שנהג יבחין בו ולא יפגע בו. מחסום זה נראה לרוב במפגשי רכבת.

מחסומים לחניה – מחסום אשר בנוי מעמודי מתכת חזקים בתוך צילינדרים מיוחדים ששוקעים באדמה. במצב פתוח, עמודי המתכת מכונסים בתוך הצילינדרים ואינם בולטים על השטח, וכך הרכב יכול לעבור עליהם בחופשיות. ואילו במצב סגור הם בולטים על פני השטח ולא מאפשרים מעבר לרכב.

מחסום עופרת – הוא נועד למנוע חניה של רכב זר במקום אשר שמור לרכב מסוים, ומטרתו למנוע חדירת רכבי תופת לשטחי המדינה. מחסום זה הוא מחסום זרוע קצר מאוד, אשר יורד ועולה מן התקרה, עמוד חוסם או מתקן חוסם אחר, ידני או חשמלי.

תכנון, ייצור והתקנה של כל סוגי המחסומים!

054-4942065

Call Now Button