סככות

סככות ופרגולות

הם פריט נצרך במדינתנו הקטנה והחמימה. סככות נותנות לנו את הגנה מפני תנאי מזג האוויר בין אם זה חום, קור או גשם. הם לרוב ממוקמות בגינה, חצר הבית, מפרסת שמש וכו’. הן עוזרת לנו לעבור את הימים החמים וגשומים בצורה הטובה ביותר, תוך הגנה על רהיטי הגן אשר נמצאים מחוץ לבית, וכמובן עלינו.

סככות לבריכה

למה צריכים סככות?

סככות נותנות לנו הגנה מפני השמש הקופחת של ימי הקיץ וימי הקור הגשומים, במיוחד שאנו נמצאים במקום פתוח כמו בגינה של ביתנו, חצר או כל מקום אחר. מעבר לכך עם ניתן להגן על ריהוט הגן אשר כולל לא מעט פריטים שונים כגון: כסאות, שולחנות, פופים, מנגל ועוד. מעבר להגנה שהם מספקות לנו לאורך השנה מפני פגעי  האוויר, הן משמשות כפריט עיצובי ומרשים אשר מוסיף לבית אלגנטיות ויוקרה. הן מגיעות בסגנונות ועיצובים שונים לפי הצרכים האישיים ואיתנו לשנים רבות.

סוגי פרגולות קיימים:

אם בעבר פרגולה מעץ הייתה הפרגולה השכיחה, כיום המצב קצת שונה. ישנם לא מעט סוגים שונים.

פרגולות עץ – סוג זה השכיח ביותר מבין סוגי הפרגולות, הוא מגיע מסוגי עץ שונים כגון: עץ אורן, במבוק, עץ פני, טיק וארז ועוד. רוב סוגי העצים מכילים שמנים טבעיים אשר עמידים לאורך זמן בפני רקיבות, אך באלה שלא יש צורך בכיסוי לפרגולה על מנת להגן על האנשים במזג אוויר גשום.

פרגולות מתכת – מדובר על פרגולות אשר עשויים ממתכת מסוגים שונים. הפרגולות השכיחות ביותר להתקנה והעמידות הם הפרגולות ממתכת. הן ניתנות לניקוי ומאפשרות שילוב של אמצעים מתקדמים, כמו התקנת מנגנון חשמלי ותריסים אשר ניתן להטות בכיוון השמש והרוח. הפרגולות יוצרות מראה טבעי ונותנות פתרון נוח ויציב לפרגולות גדולות במיוחד.

פרגולות פלסטיק – מדובר על פרגולות העשויות מפלסטיק עמידה וקל לתחזוק.פרגולות אלו יכולות להיות תלויות מקיר לקיר או מחוברות אליו כהמשכו, או אפילו לעמוד באופן עצמאי על עמוד תומך מרכזי או להיתמך ע”י כמה עמודים בהיקפן.

תכנון, ייצור והתקנה של כל סוגי סככות ופרגולות!

054-4942065

תשלח פרטים לקבלת הצעת מחיר!

Call Now Button