צרו קשר
ּ

תיקון שערים חשמליים

שער חשמלי הוא אמצעי בטיחותי חשוב, שנועד להגן על הרכוש והבית ולמנוע כניסת זרים ואורחים לא רצויים. שער חשמלי אפשר להתקין במקומות כמו כניסה לחניון תת קרקעי או חניון ציבורי, כניסה לחניה פרטית, במפעלים, מוסדות ציבור כמו גם בחנויות, בתים פרטיים ועוד.

יחד עם זאת, שערים חשמליים כמו כל מוצר חשמלי אחר, עלולים להתקלקל עם הזמן ולסבול מתקלות ובעיות שונות ומגוונות כגון קצר חשמלי, קורוזיה הגורמת לבעיה תפעולית, צירים חלודים ועוד וזקוקים לתיקון מקצועי.

כאשר מחפשים חברה מקצועית ואמינה המתמחה בייצור, התקנת, תיקון שערים חשמליים ותחזוקה שוטפת, יש לבחור בקפידה את החברה. לכן, מומלץ להזמין שירות מחברת סופר שערים, חברה מקצועית ומתקדמת המתמחה בתחום ומציעה שירות יעיל, מחיר הוגן ופתרונות מקצועיים.

תיקון כל סוגי השערים החשמליים

יש מגוון עצום של שערים חשמליים, ביניהם שער דו כנפי או חד כנפי, נגרר קונזולי, גרירה, גלילה, קורה קונזולית ועוד. בכל שער חשמלי יש מנוע האחראי לתפקוד תקין של המוצר, יש שלושה סוגי מנועים עיקריים: מנוע חשמלי לשערי גלילה, מנוע הידראולי ומנוע אלקטרו מכאני. כאשר המנוע מתקלקל יש להזמין שירות מחברה מקצועית המציעה פתרונות מתקדמים ושירות זמין ויעיל על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

במקרים רבים ניתן לתקן את המנוע, יש מקרים בהם אין מנוס אלא להחליף את המנוע הישן בחדש. כמו כן, תיקון שערים חשמליים כולל גם תחזוקה שוטפת של השער על מרכיביו השונים, כדי למנוע בעיות עתידית ועל מנת לוודא שהוא יתפקד לאורך זמן וללא תקלות. חשוב לזכור כי השער החשמלי חשוף לפגעי מזג האוויר, כמו כן יש מקרי ונדליזם רבים, לכן כאשר מגלים כי השער אינו פועל או שנגרם לו נזק, יש לקרוא לטכנאי אמין ויעיל.

מחזירים את תחושת הביטחון

חברת סופר שערים מודעת לחשיבות העצומה של שער חשמלי תקין. לכן, כדי להחזיר את תחושת הביטחון לדיירים, לעובדים, לבעלי העסק ועוד, כבר מיד לאחר קריאה לשירות החברה, היא יוצרת קשר עם הלקוח, בודקת מה הבעיה ואם ניתן לטפל בתקלה גם ללא הגעת טכנאי לשטח. במידה ויש צורך בהגעת טכנאי, יגיע צוות מיומן עם כל הציוד הנדרש לתיקון במהירות.

בנוסף, מומלץ לבצע תחזוקה שוטפת לשער החשמלי כדי לאתר תקלות ובעיות בזמן, כך ניתן לחסוך עלויות גבוהות והחמרה של תקלות קטנות שהופכות לגדולות. שערים חשמליים שומרים על בטיחות חיי אדם, המבנה, הרכוש ועוד, לכן חשוב לבצע בדיקות ותחזוקה שוטפת, נגד פגעי מזג האוויר כמו לחות, גשם, אבק, רוח וכדומה.

עבודת תיקון שערים חשמליים תתבצע אך ורק על ידי הגורמים המוסמכים לכך. אכן, אין מצב מתסכל יותר מלחזור הביתה אחרי יום עבודה ארוך ולגלות כי השער החשמלי נתקע או איננו עובד כלל. עם זאת, יש לכך פתרון! כדי לתקן את השער במקצועיות הדרושה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת סופר שערים. עובדיה של חברה זו מתמחים בתכנון שערים, התקנתן וכמובן – תיקון מקצועי של מוצרים אלו. כמו כן, הם מבצעים כל משימה במומחיות הדרושה, תוך שימוש בחומרי הגלם והציוד הדרושים.

 

לבצע תיקון שערים חשמליים כהלכה

מעוניינים בהתקנת שער חשמלי בכניסה למשרדי החברה? או בהצבת שער חשמלי בחניה הצמודה לביתכם? כך או כך, אין ספק כי שערים חשמליים מחזיקים ביתרונות רבים – כאשר יותר ויותר אנשים מזהים זאת. בין אם מדובר במגזר העסקי או הפרטי, השימוש בפתרון מתקדם זה הולך וגובר בשנים האחרונות ואין זו הפתעה כלל.

עם זאת, חשוב ביותר לפנות אל חברה מקצועית ולהסתייע בשירותיה לצורך תיקון שערים חשמליים. השער המוביל לכניסה הראשית שלה עבודה התקלקל? חזרתם הביתה אך נתקעתם בחוץ – משום שהשער איננו נפתח? מצבים אלו אמנם מתסכלים – אך יש לכך פתרון יעיל ביותר. פניה אל בעלי המקצוע הרלוונטיים, כמובן.

ברגע שהתקלה זוהתה, מומחים אלו יבדקו את המנגנון, יאתרו את הליקוי – ויתאימו את המענה המקצועי והאיכותי ביותר. במקביל, בין אם מדובר בתיקון המערכת של השער החשמלי, תיקוני ברזל בשער זה או שמא מדובר בסוגי תיקונים אחרים – על המומחים לפעול בהתאם להנחיות ולתקנים המחמירים ביותר. כך, תוכלו לחזור לשגרה מבורכת במהרה.

תיקון שערים חשמליים – לפנות אל המומחים

השער החשמלי המוביל לביתכם נתקע? כדי לחזור לשגרת יומכם ביעילות ובמהרה, מומלץ לשתף פעולה עם המומחים בתחום. אנו מדברים, כמובן, על חברת סופר שערים. חברה זו מתמחה בתכנון, ייצור והתקנה של שערים חשמליים כמו גם תיקון שלהם. וזאת, בהתאם לטכנולוגיות העדכניות ביותר. צוות עובדי החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ופניה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ