צרו קשר
ּ

שערים מאלומיניום

שערים לבית ולעסק ניתן לייצר מחומרי גלם שונים, ביניהם גם אלומיניום. שמו של אלומיניום בעברית הוא חמרן והוא יסוד כימי מתכתי נפוץ. האלומיניום הוא חומר אציל, קל משקל. יש לו עמידות גבוהה בפני חמצון והתפתחות קורוזיה, לכן הוא חומר אידיאלי לייצור מוצרים החשופים למזג האוויר כמו למשל שערים חשמליים וידניים.

שערים מאלומיניום איכותיים ועמידים לבית

בשנים האחרונות, מגיעות כנופיות פורצים לכל מקום. המשטרה אינה מצליחה להילחם בתופעה, לכן בעלי בתים רבים מתקינים שערים לבית מאלומיניום, זאת כדי להגן על רכושם וגם כדי ליהנות מתחושת הביטחון עם שער חשמלי יציב וחסין.

אף אדם אינו מעוניין לפגוש פורץ באמצע הלילה, לכן חשוב להתקין אמצעי מיגון יעילים ואפקטיביים כמו תריסי גלילה, שערים חשמליים בכניסה לבית וכן בחניון הפרטי, להציב גדרות ועוד. כאשר בוחרים שער חשמלי לבית, מומלץ לפנות לחברה מובילה כמו סופר שערים, החברה מסייעת ללקוח לקבל החלטות נכונות ומתאימה עבורו את סוג השער, המנוע ורמת הגימור.

החברה מייצרת את השער מחומרי גלם איכותיים ומאסיביים וגם כאלה העומדים בפני פגעי מזג האוויר, זאת כדי למנוע סדקים או פגיעות המערערות את יציבות השער ולהבטיח עמידות גבוהה בפני קורוזיה, ונדליזם, פגעי מזג האוויר ורוחות.

מומלץ להזין שער חשמלי מאלומיניום היודע כחומר אציל ועמיד מאוד. בנוסף, קל לעבוד עם אלומיניום בגלל הצפיפות הנמוכה של הרכיבים שלו. אפשר לצבוע את השער בשלל גוונים לבחירה ובהתאם לסביבת המגורים וצרכי הלקוח או תוכנית האדריכל.

שערים מאלומיניום – תפעול נוח ויעיל

כאמור, האלומיניום הוא חומר קל משקל, לכן קל לתפעל את השער המותקן בבית. בעבר היה נהוג להתקין שערים ידניים, כיום מומלץ להתקין שער חשמלי מאלומיניום עם מנוע איכותי ויעיל. לשפר את איכות החיים ולשלוט בשער בקלות ובנוחות.

ראוי לציין כי שערים לבית מאלומיניום יכולים להגיע בשלל גדלים ועיצובים, יש להתאים את השער לגודל הפתח הרצוי, אפשר לשלב בין כמה חומרי גלם ולעצב שער מקורי ומיוחד. כדאי לדעת כי שערים מאלומיניום נחשבים להכי איכותיים ועמידים. את השער החשמלי צריך להתקין בכניסה לבית, כאמצעי הרתעה ואבטחה ממדרגה ראשונה וכן גם לסגירת חניה פרטית ועוד.

אפשר להזמין שער לבית עם מנגנון סלרי המאפשר לפתוח ולסגור את השער באמצעות המכשיר הנייד. אפשר לחבר את השער לאינטרקום, ולהפעיל אותו באמצעותו, ויש אפשרויות תפעול נוספות.

כמו כן, חשוב לרכוש להדגיש כי שערים לבית מאלומיניום ומחומרי גלם אחרים, יש להזמין רק מחברה מקצועית המחויבת לכל התקנים של חומרי הגלם, רמת האיכות, ייצור וגימור גבוהים והתקנה מקצועית. ברכישה של שער חשמלי, אתם זכאים לאחריות ולשירות אדיב וזמין.

תכנון, ייצור והתקנה של שערים מאלומיניום מחזיקים ביתרונות רבים. לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר עסקים ולקוחות פרטיים מגלים את חשיבותו של השער החשמלי בכלל – וזה המורכב מאלומיניום בפרט. החל מעמידות גבוהה, שמירה על הפרטיות, סגנונות עיצוב שונים וכן הלאה – כדי שגם אתם תוכלו לקבל מענה מקצועי בתחום זה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת סופר שערים. חברה זו הינה מהמובילות בתחום השערים מאלומיניום, התקנתם של שערים חשמליים, גדרות אלומיניום, מחסומים לחניות פרטיות, פרגולות וכן הלאה.

 

היתרונות של שערים מאלומיניום

לאורך השנים האחרונות, הולכת וגוברת ההבנה כי שמירה על ביטחוננו האישי הינה בגדר ערך עליון. בין אם מדובר בשעות אותן אנו מעבירים בעבודה, בבית או עם חברים במקומות בילוי, יש לוודא כי אזורים אלו אכן מסתייעים באמצעי הביטחון המקיפים ביותר. חלק בלתי נפרד מכך כולל, לדוגמא, את התקנתם של שערים מאלומיניום. בין אם מדובר בשערים חשמליים בכניסה למשרד או לבית פרטי או שמא מדובר במחסום לחניה פרטית, אין ספק שמוצרים אלו מחזיקים ביתרונות רבים:

  • כאמור, שער מאלומיניום מסייע בשמירה על בטיחותם של הדיירים והעובדים במבנה.
  • כמו כן, הם מעניקים תחושת פרטיות גבוהה ואף יוצרים תחושת התרעה מפני זרים חשודים.
  • בנוסף, נדגיש כי אלומיניום הינו חומר גלם מומלץ ביותר. בזכותו ניתן יהיה ליצור שערים עמידים וחזקים; שערים אשר ילוו אתכם תקופות ממושכות – וישרדו גשמים חזקים וימי קיץ לוהטים.
  • מעבר לכך, ולאור גמישותו של האלומיניום, ניתן לעצב את השערים בהתאם לדרישות הלקוח. כך, תתקבל תוצאה אסתטית מרשימה ללא ספק.

נקודות משכנעות אלו יובילו אתכם לשלב הבא: חיפוש אחר חברה המתמחה בתכנון של שער מאלומיניום, ייצור שלו כמו גם הצבתו במיקום הרלוונטי. בהצלחה!

להיעזר בפתרון המתקדם ביותר

מעוניינים לשמור על החניה הפרטית שלכם? מעוניינים להציב שער מאלומיניום בכניסה למשרדי החברה? או שמא תרצו לשמור על פרטיותכם בזמן שאתם נמצאים בבית? מוזמנים ליצור קשר עם חברת סופר שערים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ